LONDÝN A OKOLÍ

Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstarší evropské demokracie, které má svým návštěvníkům co nabídnout. Od jedinečných tradic, které se prezentují ve formě ceremonií po nesčetné historické památky a živou současnost. Zajedeme se také podívat do rodiště W. Shakespeara, do romantického Stratfordu i do univerzitního města Oxford.

Číslo záj. Termín Cena Odjezd
418-01 20.5. – 25.5.15 7 990,- A
418-02 15.9. – 20.9. 7 990,- A


Odjezd: A odjezd též z Plzně

1. den – Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
2. den – Začátek prohlídky LONDÝNA. Big Ben, Houses of Parliament, Downing Street, Westmin¬¬ster Abbey (UNESCO), Trafalgar Square, Hyde Park a další zajímavosti metropole na Temži.
3. den – Ráno odjezd na celodenní výlet. Nejprve se zastavíme v SALISBURY – návštěva slavné gotické katedrály. Prohlídka malebného centra se známým „Poultry Cross“. Poté přejezd do údolí řeky Avon k městu BATH (UNESCO) – prohlídka centra, kde kromě klášterního kostela Bath Abbey zaujmou pozůstatky římských lázní a řada budov georgiánské architektury. Závěrem dne se vydáme k unikátním STONEHENGE (UNESCO), kruhovému chrámovému areálu, který vznikal v letech 3000 – 1500 př. n. l.
4. den – Působivý hrad WARWICK, STRATFORD UPON AVON – historické město, rodiště W. Shakespeara. OXFORD – staré univerzitní město.
5. den – WINDSOR – královský zámek, sídlo britských panovníků. LONDÝN – Tower (UNESCO), Tower Bridge aj.
6. den – Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje: poj. léč. výloh a storna, dopravu autobusem, přejezd La Manche, průvodce, 3x ubyt. v soukromí (dvoulůžkové pokoje), 3x polopenzi.

 

>> Objednej zájezd


Poznávací zájezdy s ubytováním

ANGLIE, WALES, SKOTSKO
PORTUGALSKO, ŠPANĚLSKO
TURECKÉ ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ
STŘEDOVĚKÁ ROMANTICKÁ UMBRIE + FLORENCIE
ŘECKO – OKRUH S KOUPÁNÍM NA PELOPONÉSU
PROVENCE – KRÁLOVSKOU FRANCIÍ
MALEBNÁ BRETAŇ A NORMANDIE
MALÝ OKRUH POBALTÍM
MALÝ OKRUH POBALTÍM + Helsinky
NORSKO – VELKÝ POLÁRNÍ OKRUH
PAŘÍŽ A ZÁMEK VERSAILLES
LONDÝN A OKOLÍ
ŘÍM, FLORENCIE, TIVOLI